NİVALİS

Doğal Kalite Dünyası.!


Tokat ilimizde 2000 yılında üretimine  Doğal ve Bitkisel Ürünler üretimi üzerine başlayan SNS Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Tokat Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetine devam etme kararı alır ve  2003 yılında Tokat Organize Sanayi Bölgesi ikinci kısımda 15201 m2lik bir arsa alarak fabrika temellerini atar. 2005 yılında 2600 m2lik  kapalı alanla faaliyetine başlar. Şu an 5600 m2 kapalı, 9601 açık alanla faaliyetine devam etmektedir.  Bu geçen süre içerisinde tamamıyla öz kaynak kullanarak  büyümeye  özen göstermiştir. Günümüz teknolojisiyle uyum içerisinde makine parkını ve ARGE'sini geliştirmiştir. 

Üretiminde insan ve çevre sağlığını ön planda tutan firma; üretimde doğallıktan ayrılmamıştır.

Geleneksel anlayıştan esinlenerek,  modern üretim teknikleri sayesinde, Ballı Karışımlar ve Granüller,  Bitkisel yağlar, Aroma Terapik yağlar, Sabun, Şampuan derken Kozmetik grubuna da dahil olarak Kremler, Maskeler ve Duş jelleri ile birlikte ürün gamını 461 kalem ürüne taşımıştır. Bu ürünlerin tamamını şık ve modern tasarımla tüketiciye sunmuştur.

Üretilmiş olan bu ürünlerin pazarlamasında kendine özgü bir model oluşturan firma gerek açmış olduğu AWE Cemre Shop Mağazaları ile gerekse satış noktaları oluşturarak ürünlerini pazarlamaktadır.

Üretilmiş olan Nivalis ve AWE Cemre Ürünlerinin Ankara ve Bölgesine Toptan dağıtım ve pazarlamasını yapmak üzere Nivalis Gıda Kozmetik Ankara Bölge Dağıtım deposu kurulmuştur. 


Firmamız 2012 yılında Ankara bölgesindeki eczaneleri dağıtım ağına katmak için ALPİN doğal ürünler satış ve pazarlama ile dağıtım protokolü imzalamıştır.

Nivalis Gıda Kozmetik Eczane, Aktar, Kozmetik, Bujiteri ve Kuaförler için pazarlama ağı oluşturarak ürünlerini pazara sunmaktadır.Firma sahibi : Tuğba SEVER


Sorumlu Müdür : İbrahim SEVER


Aktar ve  Merkez  Dağıtım  Satış Sorumlusu : Bilal ELMACI